Buitentrap rechtzetten

Goedemiddag, Onze trap is in de loop der jaren schuin weggezakt, moet dus rechtgezet worden en gerenoveerd (metselwerk, loszittende stenen) Hoe zouden we dit het beste kunnen aanpakken?



M.v.g. Leo Plat

IMG_20200613_104737.jpg IMG_20200613_104744.jpg IMG_20200613_104810.jpg
 
Zo te zien is het een probleem met de fundering. Ik zou gaan voor afbreken en compleet nieuw opbouwen, eventueel op een schroeffundering.

En vanaf nu veel vaker schoonmaken: de vervuiling en het onkruid zorgen ervoor dat de voegen stuk gaan waardoor de stenen los raken.
 
Klopt, aan de kant van het huis ligt de trap op de fundering van het huis, aan de tuinkant dus niet vandaar het wegzakken. Ik denk dat we gaan voor afbreken en helemaal nieuw opbouwen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan