Bevestiging en afmeting latei

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

Volgende week beginnen we met het opbouwen van een tussenwand van Ytong blokken 60x40x10.

Er is een stalen overzetkozijn besteld met een wand-wand breedte van 98,5 als ik me niet vergis. Een standaard maat. De hoogte is 201,5.

Nu hebben we een latei gehaald van 120 cm. Aan de rechterzijde tegen de muur komt een strookje Ytong van slechts 3,5 cm. Hierop rust de latei aan de bovenzijde, aan de andere kant is meer ruimte.

89_muurtje_2.jpg


Nu is mijn vraag; dit kozijn komt pas over enkele weken en wordt nadat de wand klaar is in losse delen over de nieuwe wand geschoven, eerst links, dan boven en dan rechts. Rechtsdraaiende deur.

Nu wil ik graag weten of iemand mij kan vertellen wat de hoogte vanaf de grond tot onderkant latei zou moeten zijn om dit kozijn goed te laten passen. Ergens rond de 203 schat ik, maar ook daarvoor zijn vast standaard maten?! :?:

En...hoe bevestigen jullie deze latei? Slijp je dit uit de blokken o.i.d.?
 
Denk dat een telefoontje of mailtje naar de leverancier van het kozijn je 100% duidelijkheid gaat geven.

groeten b
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan