Badombouw gasbeton / cellenbeton met cement of mortel

Ik ben bezig met de badombouw. We willen deze rondom opbouwen, betegelen en daarna het bad erop zetten en afkitten. We kunnen via de achterkant nog bij de afvoer om het geheel aan te sluiten en af te stellen. De hoogte komt hierdoor zeer precies en het moet zeer goed waterpas liggen. Vandaar dat ik de ombouw liever in met (metsel) cement (met kalk?) opbouw, zodat ik ook de 2e laag nog goed kan corrigeren.

Ik weet dat normaal enkel de eerste laag in de cement gezet wordt. Maar is het ook mogelijk/stevig genoeg om dit bij de 2e laag ook te doen?

Alvast bedankt!
 
Specie hecht niet zo goed op gasbeton.
Maar als je de blok eerst insmeert met blokkenlijm, en dan gelijk op de specie zetten, is de hechting goed.
 
Oke, dus gewoon nat op nat? Goede tip.

Ik heb bij de vorige muurtjes de eerste lag geheel met specie gezet, en ik moet zeggen dat deze toch goed vast stonden. Maar ik ga het proberen!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan