Badkamer wand beton cire

Ik ga binnenkort mijn badkamer aanpakken. De wanden wil ik behandelen met beton ciré.

De volgende vraag: De tegelwand zit stevig vast, maar is niet helemaal vlak. Ik heb twee opties overwogen:

Moet ik alle tegels verwijderen, daarna Wediplaat met tegellijm aan de muur bevestigen en deze bevestigen met rozetringen zodra de lijm is uitgehard?

Of kan ik de tegels laten zitten, primer er op en daar beton ciré overheen aanbrengen? Wat is de beste aanpak?

Zelf dacht ik dat als je wedi plaat met kimband opbrengt je dan zeker weet dat je waterdicht bent, aangezien badkamer er al 20 jaar in zit
 
Je kan over de tegels heen met cire wel goed ontvetten zelf haal ik er dan eerst de komschijf er over afhankelijk van de soort tegel. Of eerst tegels er af en dan strak zetten met een cementgebonden uitvlakmortel. Wediplaat heeft geen toegevoegde waarde en meer kan op scheurvorming op de naden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.621
Leden
111.954
Nieuwste lid
anouk.verbrugge
Back
Bovenaan Onderaan