Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hallo allemaal,
Ik heb een vraag over het schilderen van gemoffeld aluminium dat al geverfd is. We zijn 11 jaar geleden in ons huis komen wonen. Omdat de deurposten (gemoffeld aluminium) van de deuren binnen allemaal bruin waren, hebben we een schilder gevraagd om het allemaal wit te schilderen. Nu beginnen sommige delen van de verf, af te bladderen. Ik wil het nu zelf de deurpost gaan schilderen, maar hoe kan ik nu de laag verf wegkrijgen waar het afbladdert; met schuurpapier? Tast je dan het kozijn niet aan? Bij een houten kozijn is dat makkelijk, maar hoe zit dat hij een deurpost van aluminium? Kan ik verder de verf die er al zit gewoon overschilderen of moet ik de verf helemaal er helemaal af halen? Alvast bedankt voor jullie reacties!
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Hallo
Alle posten licht schuren tot het oppervlak glad is, met korrel 200, zonodig plamuren en weer glad schuren.
Daarna gronden met All-grund, licht opschuren en aflakken.
Het is niet bekend wat de schilder erop heeft gezet, of geschuurd ,
vandaar geen hechting.
Zoals ik de werkwijze beschrijf komt het goed, de tussenlaag en schuren is het belangrijkste.