Afzuiger en plintmotor

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hi Klussers,

Recent heb ik een blad met een Wave-downdraft afzuig-ding gekocht. Dat is zo'n apparaat wat omhoog komt uit je werkblad achter je fornuis en dan de lucht afzuigt.
Dat ding heeft aansluitstekkertjes met 9 gaatjes. Nu kan ik een fraaie plintmotor krijgen, maar die is van GE en heeft een heel anders uitziende aansluitstekker. De aansturing van de motor gebeurt natuurlijk vanuit de afzuigkap. Maar weet iemand of de signalen die door de aansluiting gaan gestandaardiseerd zijn? En bestaan er dan verloopstekkers? Moet ik persé een afzuigmotor van hetzelfde merk kopen of niet?

mvg,
Gert
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan