Afvoer kraan lekt

Hallo allemaal,

De afvoer van onze gootsteen in het toilet lekt bij gebruik. Op de foto's kunnen jullie een zwarte rubberen afdichting zien (manchet of verloopring denk ik) welke lekt bij gebruik. Het water komt hier druppel per druppel door maar ik zou dit toch graag in orde zetten. Ik heb reeds getracht de zwarte rubber in de buis te duwen maar dit is niet mogelijk. Zelf ben ik aan het twijfelen om deze zwarte rubber vast te lijmen aan de plastieken buis. Kunnen jullie mij hierin adviseren?

Alvast bedankt,
Wouter

tempImageZDnczI.jpg tempImageNTgd5o.png
 
Dat zijn twee totaal verschillende materialen, die kun je niet in elkaar lijmen.
Draai de schroef uit de plug van de afvoer en probeer al draaiend de pijp uit de sifon te krijgen, dan een nieuw rubber er in.
 
dit is geen gootsteen afvoer sifon deze is 32 mm
Je aan sluiting bocht is 50 en je hebt een rubber verloop 50x30 dus minimale afdichting.
Hier kan je 2 dingen doen je lijmt een 50x40 verloop in dan een rubberring 40x32
Of je neemt een sifon met buis diameter die past in bestaande rubber.
sifon voor 40mm McAlpine bekersifon Standaard 6/4"x 40mm - Google zoeken
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan