Afvoer douchebak op bestaande afvoerputje?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Ik ga een douchebak plaatsen, waarbij de afvoer aangesloten zal moeten worden op een bestaande afvoerput. Deze afvoer put is behoorlijk ingemetseld in de vloer. De stankafsluiting in het afvoerputje wordt geregeld door een drijvende bol. Verder is het een groot gapend gat. Heeft iemand een idee hoe ik de afvoer van de douchebak hier netjes op aansluit?

Frans
 
Wat is de diameter van de bestaande & nieuwe afvoer/ Foto? I.i.g. kan je een (lage) sifon onder de douchebak maken; dan is de stankafsluiting ook verzekerd.
 
Hoi Fiesiekus,

de diameter van de douchebak afvoer is 4 cm. Hier zal ik inderdaad een sifon op aansluiten. De diameter van de afvoerput weet ik niet direct, maar is schat in dat dit ook 4 à 5 cm is. Kan ik gewoon de drijver verwijderen en een pijp in de afvoerput stoppen?

Frans
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan