Afvoer douchebak beweegt

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een douchebak gemonteerd, hij rust op 4 haken die aan de muur hangen.
hij staat op zijn eigen pootjes. en ik heb de afvoer gemaakt van een afvoerset voor een douchebak.
nu komt het.
wanneer men erin staat, dan beweeg het een beetje, dus ook mijn pvc buizen, zodat die weer een beetje los laten van de afvoergootje.
is er ook een aansluiting, van een flexibele buis?
 
In plaats van een lijmverbinding zou je een schuifmof kunnen nemen.
Dat is een verbindingsstuk met 2 rubber afdichtingsringen.
Maar ik zou zo wie zo ervoor zorgen dat de bak stabiel komt te staan.
 
De rand van de douchebak dient te rusten op de muurtje a/d buitenzijde en aan de muurzijdes op een balkje welke vastgemaakt is aan de muur. De onderkant van de rand wordt vastgemaakt met siliconnenkit en na tegelen tot aan de douchebakrand de naad tegel-douchebak kitten. Maar een douchebak die zo wiebelt dat je afvoerleiding losschieten..dat hoort niet.
 
Ik heb zo`n hoge douchebak, die tevens ook een kleine bad is. de twee zij kanten zitten vast aan de muur, onder rust hij op zijn pootjes, maar ik denk zelf, waar het gat zit voor de afvoer, zit geen ondersteuning, daardoor zakt het een beetje als je net daar staat.
en ik heb dus onder de bak, alles direct aangesloten met pvc buis op de afvoerput
 
Een douchebak waar beweging in zit is vragen om problemen!!
Gegarandeerd raken de kitnaden los tussen tegelwerk en bad met als gevolg Lekkage.
De bak dient aan de wand bevestigd ,ondersteund,te worden door latten. Die bij voorkeur weer ondersteund worden door een paar verticale latten die tussen vloer en de horizontale latten klem geslagen zitten.
Alleen met schroeven en pluggen aan de muur is niet voldoende en er komt altijd wat speling in.
Je kunt als extra ondersteung onder bak, bad, een paar blokken cellenbeton leggen en de ruimte tussen blokken en bak vol purren.
Hou wel wat ruimte bij de afvoer zo dat je er in noodgevallen nog bij kunt.

suc6

boerbiet
 
Zo'n hoge douchebak koop je niet bij de 1e de beste DHZZ., misschien dat je nog wat installatie-info kan opvragen bij je leverancier
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan