Aflak garagedeuren vol met blaasjes van wel 1 cm

Hallo ik heb een naar probleempje

Mijn garage deuren heb ik met buitenbeits geschilderd over de grondlak , en deze kreeg na enige maanden allemaal blaasjes van ca 1 cm.
Afgelopen zomer heb ik ze goed afgeschuurd en ontvet met Thinner en een nieuwe grondverf laag aangebracht met daar overheen twee lagen glans verf.
Maar afgelopen winter is alles weer met blaasjes gekomen . De deuren heb ik een jaar of 4 geleden nieuw gekocht met een laag grondverf erop , waarop ik toen zelf twee lagen buitenbeits heb aangebracht.
Hoe is dit te verhelpen .?
 
Ik heb het verplaatst naar de verf rubriek. Plaats voor een betere beoordeling van onze experts een paar foto's waar het probleem duidelijk op zichtbaar is.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
6
Weergaven
238
Verven, lakken, behangen en glas
BertPleizier
Reacties
1
Weergaven
490
Reacties
1
Weergaven
618

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu