AEG Lavamat condensdroger slaat afkoelen over.

Neesje

Specialist Verwarming
Heb voor weinig een defecte wasdroger overgenomen welke niet meer verwarmde, toen ik deze openmaakte heb ik er bijna een schaap aan stof uitgehaald.
Na het terug monteren van alles de proef op de som genomen en bleek de droger weer zijn werk te doen dacht ik.
Nu blijkt dat hij wel droogt maar zijn afkoelprogramma slaat hij over en gaat na drogen meteen naar einde programma.
Helaas ben ik geen witgoed maar installatiemonteur maar weet dat hier goede techneuten op het forum zijn die mij al vaker hebben goed hebben geholpen.
Droger betreft een AEG Lavamat, zie foto voor rest van de gegevens
45104_20170712_205910_1.jpg

René.
 
Ben nog eens goed an het speuren geweest op internet maar deze storing zie ik nergens voorbij komen, vreemde zaak.
 
Dat is wat ik morgen even ga bekijken, zo op het oog ben ik met het demonteren en weer terug monteren geen vreemde dingen tegen gekomen.
Vanuit drogen gaat hij naar einde programma zonder het wasgoed eerst weer af te koelen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.926
Berichten
1.040.587
Leden
111.953
Nieuwste lid
Nixxbizz
Back
Bovenaan Onderaan