Advo in combinatie met thermostaatkraan

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo, onze woning wordt geronoveerd, nu kunnen wij tegen meerprijs thermostaatkranen op de c.v. hebben. Mijn vraag is, moet er dan een advo op de ketel zitten? dit is n.l. niet het geval. Er is mij verteld dat ik dan veel storing kan krijgen omdat de c.v. ketel de warmte niet kwijt kan, wie weet hier een antwoord op? bedankt
 
Als je 1 radiator hebt die altijd open staat is het goed.
Ook zijn er ketels die geen avdo nodig hebben.
 
Advies is om altijd een avdo te (laten) plaatsen in dit soort gevallen.
Die ene radiator die "altijd"open staat, kan evengoed goed ook een keer worden dicht gedraaid (bij het luchten van de woning bijvoorbeeld). En dan is het vragen om problemen.
 
Als je met je kamerthermostaat regelt geen th-kranen in de ruimte waar je kamerthermostaat hangt dan kan je ook de avdo vergeten. als je overal th-kranen hebt moet je een avdo hebben. wil je geen problemen laat hem plaatsen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan