Beste Klussers,
Ik ben een leek op het gebied van klussen en zal sneller iets uitbesteden dan zelf doen. Graag zou ik advies van dit forum willen over de aanpak van mijn kruipruimte.
ik ben op zoek naar advies over:

Ik ben een leek op het gebied van klussen en zal sneller iets uitbesteden dan zelf doen. Graag zou ik advies van dit forum willen over de aanpak van mijn kruipruimte.
ik ben op zoek naar advies over:
- “Salpeter”? Op de bijgesloten fotos. Moet ik daar iets mee doen of is dit niet ernstig? Betreft immers een kruipruimte.
- De grond lijkt na opdroging verkleurd, heeft iemand passend advies?
- Wat is verstandig met de vochtigheid? Een laagje zand en vervolgens schelpen? anders of zo laten?
- Betreft een koopwoning van 1982 (tussenwoning)
- Er is geen houten vloer aanwezig.
- De luchtvochtigheid binnenshuis is op een dag als vandaag, ca. 60% op de begane grond, eerste verdieping en ca. 55% op zolder.
- Er light geen vloer in de kruipruimte, alleen grond.
- In de winter heb ik een plas aangetroffen over de helft van de kruipruimte.
- Voor zover ik kan zien, heb ik geen schimmels binnenshuis.
- de luchtroosters aan de voorzijde x2 en achterzijde x2 lijken niet geblokkeerd te zijn, ook aan de buitenzijde zijn deze vrij.
- Waterleidingen zijn vervangen en ik heb dit gecontroleerd op zichtbare lekkages, ik trek de conclusie hoog grondwaterpeil voor nu.



