3D scharnier

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedendag, ik ben voor mijn tuinhek, opzoek naar een scharnier, die ook mee omhoog draait. De tegels lopen namelijk schuin af, en het hek wat naar binnen open gaat, zal dus ongeveer 8cm verschillen.
Iemand enig idee hoe dit is op te lossen.
Hartelijk dank.
 
Ik moest denken aan van die hekken, die soms zijn geplaatst in natuurgebieden waar (wild) vee rondloopt. Hele hek (incl. palen) is dan onder een hoek geplaatst, zodat het niet open kan blijven staan. Kan ook door de scharnieren onder een hoek op een bredere paal te schroeven. Wellicht is dat een optie? Om 8 cm te overbruggen, heb je niet een grote hoek nodig.

Zo te zien halen ze hier wel een grondspeling van min. 25 cm:
86376_OOTMRSB_1.jpg
 
Die 9cm is geen optie. hek moet wel rusten in het midden. 2openslaande hekken. Als er geen scharnieren met een veer bestaan oid is een wieltje met een veer erin een opie
 
Gaat het om grote hekken? Hoe moeten ze in het midden rusten? Ik blijf toch bij de suggestie het iets schuin te monteren, dus loodrecht (90 graden) ten opzichte van de tegels. Dan kan je er ook rustig een vast wieltje onder maken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan