Zolder afwerken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Ik ga binnenkort beginnen met het afwerken van de zolder. Ik ben van plan om er iets leuks van te maken, met inbouwkasten en een bedstee.

Waar ik nog over twijfel is het materiaal waarmee ik het schuine dak aan de binnenkant wil afwerken. Ik twijfel tussen gipsplaten en houten platen. Ik weet dat gipsplaten beter brandwerend zijn en je ze kan stucen, maar aan de andere kant is de zolder op sommige plaatsen vrij laag en ik wil voorkomen dat vrouwtje lief er een keer met een bezemsteel een gat in maakt. Hout is steviger, maar lijkt me wat minder goed af te werken (met name de kieren tussen de platen).

Kan iemand mij advies geven of welk materiaal het beste te gebruiken? Zie ik dingen over het hoofd? Waar moet ik rekening mee houden? etc.

Alvast bedankt!
Shevhenco
 
Als er een gat in de gipsplaat komt, is dat makkelijk te repareren. Gebeurt ook niet zo snel, het kan best wat hebben.

Hout als achtergrond is vooral handig als je veel dingen wilt ophangen. Zoals in een werkplaats.

Gipsvezelplaat is een uitstekende keus.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan