Zanussi koelkast thermostaat vervangen

Irsaelmiro

  • #1
Ik heb een hele oude Zanussi koelkast waarvan de thermostaat niet meer goed werkt. Ik zou deze graag willen vervangen met een digitale thermostaat.

Ik kan aan de hand van het typenummer (zie bijgaande foto) niets vinden over de originele thermostaat. Zou iemand mij kunnen vertellen welke contacten van deze thermostaat moeten worden doorverbonden om de compressor te laten aanslaan?




 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • Irsaelmiro

    • #2
    Ik denk dat het bruin (fase) en zwart (schakeldaad) moet zijn, maar waar zijn dan die 2 witte aansluitingen voor? Koelkast heeft geen indicatielampen o.i.d.
     

    Irsaelmiro

    • #3
    Onderste witte draad lijkt op een eigen pin te zitten maar is gekoppeld aan bruin.
     

    Irsaelmiro

    • #4
    Niemand?
     

    Paullussie

    • #5
    Die witte draden zijn van het ontdooi element, dus dit is idd een oudje , die moeten dus ook gewoon blijven zitten , anders krijg je snel een dikke ijslaag op je verdamper
     

    Jan

    Algemeen beantwoorder
    Moderator
    • #6
    Maak een paar foto's en neem de thermostaat mee naar een onderdelenwinkel.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu