Whirlpool oververhit

Status
Niet open voor verdere reacties.
Rond Kerst bleek onze Whirlpool AWZ863 met servicenumer 857586301010 niet langer te sluiten. De deurvergrendeling was dusdanig vervormd door de hitte dat er geen vergrendeling meer mogelijk was.

Nieuw onderdeel gehaald en gemonteerd, maar duidelijk dat probleem niet verholpen was. De pomp deed z'n werk, maar de laatste tijd viel wel op dat er weinig water in de condenswaterbak zat en vooral via de voorkant naar buiten werd geblazen.

Ik heb diverse berichten gelezen en de achterkant van de droger inclusief pomp schoongemaakt, maar dat niets geholpen. Waar moet ik wel naar het probleem zoeken ? Is er ook gedetailleerde documentatie over de wasdroger te downloaden ?
 
Sluit je deur nu wel goed of niet? Ik heb hetzelfde gehad met mijn Whirlpool droger,die deuren sluiten gewoon waardeloos waardoor er heel veel vochtige lucht langs de deur in de ruimte komt.

Bij mij komt het omdat de deur niet meer mooi vlak is. Opgelost door achter het deurrubber een touwtje te plaatsen waardoor het deurrubber iets verder naar voren komt. Om de deur te sluiten moet ik nu iets harder duwen maar hij werkt perfect en blaast geen hete lucht meer langs de deur.
 
Het kan ook zijn dat waar de luchtbak (waar filter in zit) over gaat in het gedeelte waar de motor/waaier zit,dat daar een kier in zit. Dan blaast hij warme lucht langs het deuralot en de deur. Daar door trekt het deurslot krom en/of zelfs de deur ook. Je moet deze overgang dan afkitten of zoiets dergelijks waar door de kier dicht zit.

Succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan