Whirlpool ADG 9556/1 blijft spoelen

Goede middag allemaal,

Onze Whirlpool blijft spoelen. Iemand een suggestie hoe ik dit kan verhelpen? Hetzelfde topic werd in 2008 reeds gepost door Aurore maar daar is geen oplossing op gegeven, vandaar dat ik dit probleem opnieuw op het forum zet. Toestel valt niet uit of piept niet. Blijf gewoon doorgaan.

Gegevens:
TYP: NGPM
service: 854295501719
serie: 30603005146

Alvast bedankt.
 
Wordt het water warm? als de zeepbakje open gaat moet hij verwarmen zo niet waterniveau controleerden en verwarmings element doormeten en kabels op breuk nazien (in de deur)
zit klein blokje op het element (thermostaat) die gaan wel eens stuk
 
Hallo,

Water wordt warm. Vaat is proper maar programma wordt niet beëindigd.

Bedankt voor de reactie.

Gert
 
Wat heb je voor een melding op het display of branden/knipperen er lampjes die dit anders niet doen?
Heb je ook een pieptoon code bij het aanzetten of tijdens het gebruik?
 
Goede middag,

Bij nader inzien wordt hij toch niet echt heel warm. Er knipperen geen lichtjes en er is geen pieptoon (geeft geen foutcode).

Grtz
 
Hallo Tuubke,

Is jou probleem al opgelost? Zoja wat was de oorzaak en wat is er aan gedaan.
Ik heb nl hetzelfde probleem met mijn vaatwasser (adg9557). Ik heb hem open gemaakt, hierbij valt op dat tijdens het spoelen een tik te horen is + een schokkende beweging bij het circulatiepomphuis.


mvrgr. Wabke
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.612
Leden
111.953
Nieuwste lid
Nixxbizz
Back
Bovenaan Onderaan