Whirlpool ADG 9340/1 groep klapt eruit halverwege programma

Status
Niet open voor verdere reacties.
Helaas hebben we sinds afgelopen week problemen met onze Whirlpool ADG 9340/1.

Een paar dagen geleden klapte voor het eerst de groep eruit in de meterkast nadat de vaatwasser ongeveer 1-2 uur draaide. De aardlekschakelaar stond nog op "aan". Het rook wat branderig in de buurt van de deur, dus ik heb de deur maar eens open gehaald. Het laatste stukje aardedraad was zwart geblakerd, dus deze heb ik uit voorzorg vervangen.

Vervolgens heeft de vaatwasser 2x succesvol een volledig programma gedraaid. We gebruiken altijd de middelste stand trouwens.

Helaas kwam het probleem toch weer terug, meestal na 1,5 uur. Dus het programma loopt dan al tegen z'n eind. als ik 5 minuten wacht en de groep weer "aan" zet, gaat de vaatwasser vrolijk verder met het programma en voltooid deze ook..

Ik heb de kabelboom gecontroleerd, de plastic kabelgoot is wel gescheurd op het scharnierpunt, maar met de draden is niks aan de hand. Aan de onderzijde en rondom de vaatwasser is geen vocht te vinden. Wandcontactdoos ziet er ook goed uit.

Weet iemand zo of dit een bekend probleem is, mogelijk weet iemand de oplossing?

Alvast heel erg bedankt!
 
Okee het is gelukt. De stekker was inderdaad helemaal versmolten. Ik heb van die blauwe knijp stekkertjes gemonteerd en de vaatwasser heeft al 1x het programma gedraaid.

Weet je mogelijk ook waardoor dit komt? Is deze stekker verbinding gewoon slecht of is er meer aan de hand?

Bedankt in ieder geval!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan