Welke vloerverwarming? 3-4 cm voor alles

Status
Niet open voor verdere reacties.
Onze keuken is geplaatst in een aanbouw. De vloer ervan ligt koud op de grond zonder isolatie voor zover ik weet (jaren 70). Nu is deze winter de vloer erg koud geweest (de deur is er ook uit omdat mijn vriendin dat het mooiste vond...:x) en daarom twijfelen we over vloerverwarming als bijverwarming.

Maar omdat de keuken reeds geplaatst is (93cm hoog) willen we niet teveel ophogen wel wil ik graag de vloer isoleren onder de aan te brengen verwarming. Als ik de huidige tegelvloer eraf haal met dekvloertje dan kunnen we hooguit 3/4 cm gebruiken voor alles.
Verwarming d.mv. water geniet onze voorkeur
 
Ik neem aan dat de vraag is:Hoe gaan we dit aanpakken zonder de vloer eruit te slopen en de keuken?

Eigenlijk hebben jullie een probleem. Ik neem aan dat er wel systemen zijn die je in 4 cm kwijt kunt. Maar goed isoleren zit er dan natuurlijk niet in.
In die zin is het onmogelijk te bereiken wat je wil.

Tenzij je de hele betonvloer wegbreekt, denk ik dat goede sloffen en het terughangen van de deur de enige optie is.

Zijn er wel gewone radiatoren aanwezig in de keuken?
 
@ Obelix,

Begint met R en eindigt op U ?
Of begint met U en eidigt op R ?

Ben ook nieuwsgierig welke fabrikant dit kan leveren.

@ Ts, de betonvloer eruit en een schuim beton vloertje erin. ( werkt ook perfect )
Calenta :cool:
 
Wat je wil kan eigenlijk niet meer.
Wel eens gedacht aan plintverwarming??? Kickspace.
suc6
 
Zit er dan Isolatie in die matten waar je de slangen in klikt?
Zal toch niet veel zijn.

Moet ook een pomp weg kunnen werken neem ik aan. MOet de poster ook aan denken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan