Welk type easydrain

Heeft iemand hier ervaring met de Easy Drain Pureflow variant?

Ik ben van plan om de doucheruimte te laten storten (op dit moment ligt er nog een zwaluwplaat), en daarvoor moet ik nu alvast een drain kiezen die mee ingestort wordt.

In eerste instantie dacht ik aan een muurdrain, maar na onderzoek op verschillende forums heb ik dat idee laten varen (vanwege verhalen over lekkages). Daarna had ik de R-line op het oog.

Nu zag ik echter dat er een nieuwe variant is: de Pureflow, waarbij de siliconenrand aan de onderzijde zit. Dat spreekt me wel aan, omdat ik liever geen zichtbare kitranden heb als dat niet nodig is. Alleen heeft deze variant geen flens, en dat maakt me toch een beetje onzeker. Is het dan nog wel mogelijk om de tegel netjes tegen de drain aan te laten sluiten?

Of toch beter voor de R line gaan? Ik vind een tegeldrain ook mooi maar lijkt me zwaar met iedere keer optillen.





Keuzes, keuzes…
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan