Wc pot vervangen

Hallo allemaal,

Vandaag is er door een ongelukje met het vervangen van een gebroken wcbril nu ook een hoekje van de wcpot gebroken waardoor deze water lekt met spoelen. Tijd voor een nieuwe dus, gelukkig was hij al oud.

Nu de vraag, waar moet ik op letten bij het uitzoeken en installeren van een nieuwe? Het is een staande pot met de aansluiting onder de pot de vloer in.

Kan je hier eenvoudig een soortgelijk model op zetten wordt dit breekwerk? Het reservoir wil ik tegelijk mee vervangen als het even kan, want die heeft ook de beste tijd gehad.

En dan nog een ander ding. Eigenlijk stond het al op de planning om de boel ergens volgend jaar opnieuw te tegelen en te renoveren. Daar heb ik nu nog de tijd niet voor. Hoe veel extra moeite en gedoe is het om hem dan te demonteren en later terug te zetten, of is dit af te raden?
 
Kijk waar de bestaande afvoer zit, tegenwoordig is achter-onder, AO, standaard.
 
Wc even demonteren zodat je kunt zien waar de afvoer zit.
Want je zei wc is oud.
Het kan een AO pot, of MO of een VO de laatste 2 zijn heel oud en die worden niet meer gemaakt, soms nog via 2e hands bouwmaterialen

AO=Achter onderuitlaat
MO= midden onder uitlaat
VO= Voor onder uitlaat
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan