Wasbak afvoer, water uit ontluchtingspijp

89_121631_62B832B64FDB439F90801CB984F84687_1_1.jpg


Beste mensen, onze afvoer loopt steeds over. We zijn er achter dat het uit het ontluchtingspijp komt. We hebben al vaak ontstopper gebruikt, vuil weg gehaald. De witte zwanenhals is schoon toch komt water uit ontluchtingspijp. Hebben jullie tips?
 
De verstopping zal verderop zitten. Van een ontluchting is op deze foto overigens niets te zien. Ik kan me ook niet voorstellen dat er een ontluchting zou zitten (stank!), misschien een beluchting. :wink:
 
Het is zo te zien een overstortventiel waar het water uit komt.

Oorzaak inderdaad een (beginnende) verstopping verderop in de leiding.
 
Bedankt alvast, draaien en beluchting, we gaan eens met zo’n 5m ontstopper erin. Bedankt alvast. Stel dat de draad niet genoeg open krijgt, hebben jullie dan nog tips?
 
Beter een ontstoppings bedrijf bij halen die gaat met dikkere veer er in en dan word het mechanische schoon gemaakt.

vaak ga je met dunne veer er langs en gebeurd er niks zie vet aanslag foto:

12496_download_7.jpg


en evt, de koudwater aan sluiting hoger zetten zodat de slang ook hoger komt.
 
En dat stopcontact ergens anders maken, daar loopt nu ook water in, en dat is levens gevaarlijk.
 
De afvoertrechter van de inlaatcombinatie van de close-in boiler loopt over. Zoals eerder gezegd zit er een verstopping in je afvoer. Dat zul je sowieso op moeten lossen.

Daarnaast is het verstandig om de inlaatcombinatie van je close-in boiler hoger te plaatsen om bij een eventuele toekomstige verstopping dit soort problemen te voorkomen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan