Wankelende wc pot

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo mensen,

ik heb een WC pot die bij het plaatsen een beetje voorover wiebelt.

de tegelvloer is dus niet helemaal 100% vlak, 1 tegel lijkt 1 of 2 mm verschil te hebben waardoor de wc dus voorover kantelt als je op de voorkant drukt. niet handig voor als je gaat zitten, denk dat de schroeven dan snel zullen breken, of iig de pot.

nou heb ik gelezen over hardbord onder de wc opvullen, maar zijn er ook nog andere mogelijkheden ? ik denk dat hardboard niet voor eeuwige duur blijft zitten door bijv. schoonmaken e.d. de onderzijde van de pot is bijna helemaal open, dus de pot heeft een runne rand om de boel te stabiliseren.

ik had iets gelezen over mastiek eronder aanbrengen ? wat is dit voor een spul en is dit gewoon te koop in de bouwmarkt ?

mvg
Sander
 
Gewoon de pot even afkitten met sanitair kit waar hij op de vloer staat, en het probleem is verholpen.

Zo kan er zich ook geen vuil ophopen tussen de pot en de vloer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan