Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Of is dat de vuilafscheider?
Wat zit er in de andere kant van het T stuk op het expansie vat, aan de voorzijde het overdrukventiel en achter? Op de laatste foto lijkt het een vulkraan.
Heb een paar uur gewacht stroom van ketel af voor afkoelen. Is 50 graden geworden eerste advies geprobeerd met welke de kraan is. Lukt niet om deze open te krijgen.
Het is net gelukt om de getipte kraan van fmfara open te krijgen. Lijkt wel echt de vulkraan te zijn, want er komt water vandaan. Het expansievat bevat niet meer kraantjes
Uit een vulkraam mag niet zo maar water uitlopen.
Denk dat het de aansluiting is die op de laatste foto te zien is.
Er zal daar aan de zijkant een vierkant klein kraantje op zitten.
Maak maar eens een foto van dat t-stuk
De slang zou gewoon op de achterste aansluiting moeten passen.
Voordat je bij gaat vullen, moet je eerst even de slang vol met water laten lopen en dan op het vulstuk draaien.
Anders vul je weer de lucht die in de slang zit in het systeem.
Als dan de slang op de vulnippel zit, draai je dat vierkante kraantje open, door te zorgen dat het sleufje in de richting staat zoals met de groene pijl.
Daarna de waterkraan open draaien en bijvullen tot ongeveer 1,6 bar.
Dan eerst de waterkraan dicht, en dan het vierkantje weer draaien zodat hij weer dwars staat.
Zie bijgevoegde foto van vulkraan en vierkant kraantje.