Voorstrijk spuiten

Hoi,

Ik wil mijn hele huis laten stucen (300m2) en ik vroeg mij af of ik de voorstrijk kon aanbrengen met een spuiter nadat het stucwerk aangebracht is.

Ik heb nog geen spuiter aangeschaft maar ik zat te kijken naar een HEA spuiter (wss de 250M), ik wil hem ook gebruiken voor de latex. Het enige wat ik kon vinden is een pagina met een paar oude HVLP modellen.

Verder heb ik ook nog geen idee welke voorstruik ik moet gaan gebruiken. (advies is welkom :mrgreen:)
 
Laatst bewerkt:
Met spuiten ga je wel iets opvreten. Wat ook een nadeelt zou kunnen zijn, vind ik, dat je de primer op het stof legt, met een kwast rol je als het ware het stof om daardoor zal je iets meer hechting krijgen. Bij oppervlakken vrij van stof zal het niet veel uitmaken. Spuit de proffesionele wereld?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan