Vloerverwarming word niet warm aanvoerleiding wel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb laatste een vloerverwamingsverdeler (2-groeps) geplaatst, maar nou komt er totaal geen warmte de verdeler in.
101668_IMG_2414_2.jpg


De verdeler zit als aller laatste op de installatie in de kelder
op zolder hangt een Topline HRC30 (2012)

Nou heb ik bovenop de verdeler een aftapper gemonteerd (zie foto met rode slang eraan)en zodra ik die laat lopen komt er meteen warmte de onderste balk in die loopt dan vrij snel op naar 40gr maar zodra ik hem weer dicht draai loopt de temperatuur weer gelijk terug en naar mijn mening pompt hij dan alleen zijn eigen water rond in de vloerverwarming en slaat de aanvoer en retour van de installatie over.

Iemand enig idee hoe ik dit kan oplossen??
 
Geef nou eens een slinger aan je thermostaat knop op de verdeler
Loopt de pomp?

Het valt me op dat er geen maximaal thermostaat op de pomp zit
 
Bedankt voor de snelle reactie, maar zoals ik al vermeld had zodra ik de aftapper op de verdeler open zet en laat spuiten dan trekt hij de warmte wel rond door de vloerverwarmingsslangen en ja de pomp draait dus. En de maximaal zit er wel aan maar die was eraf geschoten bij de foto.
 
Weet je zeker dat je toevallig niet een vergissing hebt gemaakt met de slangen?
Zijn de slangen op de bovenste balk niet allebei van dezelfde lus?
Wat gebeurd er als je alle radiatoren dichtdraait?
 
Nee weet zeker dat het goed zit heb ze 2x doorgeblazen.
En heb niet alles dicht gezet maar wel alles op de begane grond, maar had geen effect. De laatste radiator 2 meter terug op de leiding word wel gewoon warm.
 
Het komt op mij over alsof er een of meer afsluiters dicht staan.
Probeer eens met een imbussleutel de retour open te draaien.

succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan