Vloerverwarming: wel of niet gegalvaniseerde wapening?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Twee vraagjes:

We gaan binnenkort door ons hele huis vloerverwarming leggen. Deze moet vastgebonden worden op bouwstaalmatten. Nu lees ik op internet geen eenduidige aanbevelingen als het gaat om wel of niet gegalvaniseerde matten te gebruiken.

Op de ene plek lees ik dat je altijd gegalvaniseerde matten moet gebruiken, op andere plekken lees ik dat dat alleen moet als het om natuurstenen tegels gaat die erop komen. In ons geval gaat het om gebakken tegels. Graag jullie advies.

Als ik de bouwstaalmatten op de isolatie leg en daarna de slangen erop bevestig lijkt het me dat deze niet functioneert als krimnet. Is het nodig om een krimpnet op de slangen te leggen?
 
Bij keramische tegels, hoef je geen gegalvaniseerde netten te gebruiken.
Dit is alleen nodig bij natuursteen, of glazen tegels.

Een extra krimpnet is niet nodig boven op de slangen.
Maar is zou wel fibermech vezels gebruiken, en deze door de specie mengen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan