Vloerverwarming en parket

Status
Niet open voor verdere reacties.
Weet niet of deze vraag onder 'verwarming' moet vallen of onder vloeren - eigenlijk allebei :?

Ik wil graag vloerverwarming in een nieuw te bouwen aanbouw.
Betonnen ondervloer.

Daarboven komt (dat is het plan tenminste) deels parket.
Klopt het dat niet al het parket hiervoor geschikt is? Als dat het geval is - wat ik me goed voor kan stellen - wat is dan de beste keuze (ook rekening houdend met het financiele plaatje).

Alvast bedankt!
 
Ik weet alleen, uit lezen van andere berichten, dat de meeste parketleveranciers geen garantie willen geven op het parket, indien dat op vloerverwarming geplaatst wordt.

Het kan dus verstandig zijn ook met de beoogde leverancier(s) te praten, want als er hier iets genoemd wordt, maar jóuw leverancier vind het niets, schiet je er nog niet veel mee op!

Een probleem bij vloerverwarming onder parket is, dat het hout een erg grote isolatiewaarde heeft, waardoor de warmte maar moeilijk door het parket heen komt.

Daarom wordt het meestal afgeraden voor hoofdverwarming.

Kijk ook eens bij
Kan vloerverwarming ook met een andere vloer dan steen?
Vloerverwarming i.c.m. houten vloer
Laminaat over plavuizen met vloerverwarming
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan