Verroeste badrand?

Vanmiddag dacht ik de kitrand van ons bad te vervangen en daarmee het af en toe lekken van het bad op te lossen, maar bij het wegsnijden van de kitrand vielen er verroeste delen badrand(?) uit de rand:
1000012995.jpg

(Sorry, lukt me niet een betere foto te krijgen ivm afstand tot het kastje ernaast)
Kan ik dit opvullen met iets, afkitten en het kan er weer even tegenaan of moet ik op zoek naar de oorzaak van de verroesting omdat het nu helemaal kapot is?

Aan de bovenkant is een douchescherm gemonteerd, zou dat de oorzaak van een of ander lek kunnen zijn?
1000012997.jpg

Bij voorbaat dank, mocht iemand tips hebben hoe dit aan te pakken!
 
Enige oplossing is de badkamer renoveren, dit ga je niet meer netjes krijgen.

De oorzaak is dat het al een redelijk op leeftijd zijnde badkamer is, Dit zie je vaker in een oude badkamer voordat die eruit gaat
 
De oorzaak van het roest is de aantasting van de lak / emaille en dat zal inderdaad door het scherm komen.
Dat ga je niet meer goed krijgen, maar je kan het nog wel een tijdje rekken.

Eerst een roestomvormer erop zoals Fertan.
Daarna aanstippen met emailleverf.

Helaas zal het roesten doorgaan en zal je dit af en toe opnieuw mogen doen.

Alleen roestomvormer en dan kitten kan misschien ook.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan