Verluchting/ventilatie in huis

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb al eens bij de zoekfunctie gekeken, maar vind niet onmiddelijk wat ik zoek.

Mijn vraag is namelijk, is het verplicht om te verluchting in huis. Je weet wel zo van die lelijke roosterkes boven de ramen en van die dingen.

Zoja, wie moet dit dan voorzien? of berekenen of plaatsen...

dus eigenlijk weet ik er niets van. Kunnen julie mij mss wat meer uitleg geven hierover. Mijn architect heeft gezegt dat de veiligheidscoordinator dit allemaal voorziet.. :roll: :?
 
Je moet aan minimale ventilatie normen voldoen, dit kan met roosters of met mechanische ventilatie systemen.
Normaal bepaald de architect/construckteur welk systeem word toegepast en voert een installatie bedrijf dit uit, of de glazenzetter afhankelijk van het gekozen systeem.

Welk systeem hangt af van de mileu punten die de woning moet halen, en dit word normaal berekend door de construckteur.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan