Verbouwing van de Schuur

Beste klussers,

Ik ben bezig met het verbouwen van mijn schuur. Ik ben aardig handig, maar heb weinig ervaring met groot inkopen van Gereedschap en bouwmaterialen. Nu ben ik bij de volgende 2 sites uitgekomen voor gereedschap en bouwmaterialen en vroeg mij af of dit schappelijke prijzen zijn. Ik heb zelf namelijk geen referentie kader op dit gebied.

Voor isolatie en hout wil ik X gebbruiken en voor het gereedschap Y

Hieronder een foto van de schuur. Er wordt ongeveer 10k aan materiaal gespendeerd. Misschien dat er nog ergens een plek is voor kwantum korting?
121773_verbouwing_stadskanaal_1.jpg
 
Mooi project (ben best wel jaloers op zo'n mooie werkplaats :mrgreen: ), maar lees eerst even de forumregels voordat je zulke vragen stelt.
 
Mooie gebinten.

Ga eens langs bij bouwmaterialenhandels en houthandels, die zijn over het algemeen veel goedkoper dan bouwmarkten en er is vaak wel wat te regelen bij grotere aantallen.
 
Inderdaad, niet online maar gewoon met een materialenlijst een aantal bouwmaterialenhandels binnen stappen. Dan krijg je de beste deals.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.930
Berichten
1.040.661
Leden
111.957
Nieuwste lid
BouwkoApplicaties
Back
Bovenaan Onderaan