Veranda bouwen 5x4

Ik wil een veranda bouwen tegen onze houten schuur. De veranda moet 5 meter breed en 4 meter diep worden. Welke optie kan ik het beste doen mbt de staanders en beton poeren? Zie foto

3210BA9F-6E8C-489A-8B20-8836536C780F.jpeg
 
Een foto van de huidige situatie maakt het voor ons vele malen duidelijker. Een schuur voor hout kan 1001 verschillende dingen zijn. Kun je daar goed tegenaan werken? Staat deze stevig op zichzelf etc?

Een overspanning van 5 meter in hout is veel. Vuistregel is 1/20 van overspanning is hoogte van de balk. Dat zou een balk van 250mm hoog betekenen. Is bijvoorbeeld ook nog afhankelijk van hoe je het dat wilt gaan maken. En wil je het wel van hout gaan maken? Dus graag wat meer info.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan