Vaillant hr solide plus probleem

Hallo allemaal,

Ik heb al een redelijk oude vaillant ketel, maar eigenlijk nooit problemen tot nu.

Als ik het warme water aanzet geen probleem waar dan ook. Pomp werkt lekker en slaat niet af of iets dergelijks, totdat ik de douche aanzet. Die staat op dezelfde kraan als het bad. Als ik de badkraan warm zet geen probleem, maar switch ik hem naar de douche dan slaat de pomp aan, en weer af, en weer aan. Zo gaat het continue door. Is mij verder nog nooit opgevallen. Er zijn ook geen foutmeldingen of iets dergelijks.

Iemand enig idee waar dit aan kan liggen? Bedankt alvast!
 
  • Waarschuwing
    Klusidee
    Waarschuwing
  • douche te weinig doorstroming waarschijnlijk waardoor toestel onder tap drempel komt en uitschakelt.
    Oorzaken douchekop verkalkt douche slang geknikt, water begrenser in douche kop dicht.
    Kunnen meerdere oorzaken zijn, maar niet je toestel werkt bij alle andere kranen wel dus probleem in douche gedeelte zoeken.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
    or Log in via
    Back
    Bovenaan Onderaan