Vaatwasser op sifon gootsteen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb mijn vaatwasser in de keuken aangesloten op de sifon onder de gootsteen (zat een aansluiting voor, zo'n klein tuitje). Alleen als mijn vaatwasser nu afpompt, dan hoor ik door de gootsteen het gekletter van het water wat in de sifon 'valt'... erg irritant aangezien ik een open keuken heb.

Nu zat ik er zelf aan te denken om er dan maar twee sifon's in te zetten, maar het lijkt me stug dat ik de enige ben met dit euvel. Zijn hier betere oplossingen voor ?
 
Op zich niet gek dat je dat hoort, het geluid komt gewoon door het afvoerputje de keuken in. Ik heb ook zo'n tuutje, maar ik heb de vaatwasser er niet op aangesloten, deze zit op een eigen sifon. Ik heb een "super silent" en geen last van het geluid bij wegpompen.
 
Is inderdaad irritant. Zo laag mogelijk een t stuk in de afvoer leiding plaatsen en een aparte afvoer met sifon maken voor de vaatwasser. Het probleem is nu over.

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan