Unidek platen na isoleren met name geluidwerend

Hallo, ik kan veel weet veel en doe veel zelf in en rond om het huis.

Nu heb ik alleen advies nodig en ja. Niet echt een bevredigend antwoord vinden.

Ik wil de slaapkamers boven gaan na isoleren ivm geluidswerendheid. Als de buurman op zijn klompen over de oprit loopt is het net of loopt hij door de kamer.

Nu zegt de ene je kan wel na isoleren als je maar klimaat of goeie folie gebruikt en de ander zegt van het kan absoluut niet ivm condens en schimmel/rotten je platen constructie.

Wie o wie kan mij helpen.
 
Hierbij de kamer waar ik bezig ben op dit moment



IMG_0577.jpeg
 
Voor het geluid werkt een dubbele gipsvezelplaat tegen de dakplaten ook prima.
Hoe dik is de dakplaat, 10 cm?
 
Geluid is heel lastig. Heb je al onderzocht dat het door kieren naar binnen gaat komen.
De plaat op de foto heeft een isolatie van PUR. Op die foto kan je ook zien dat het schuim die ruimte niet goed geluiddicht heeft afgesloten. Vermoed ik.



Sandwichpaneel met PUR 2.jpg
 
Minerale wol, klimaatfolie, (dubbel) gipsplaat is de standaard methode, maar dat zal ongeveer 10cm of dikker worden.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan