Tuinkraantje, knelkoppeling in de grond

Hoewel niet ideal, heb ik een waterleiding tbh mijn tuinkraantje middels een knelkoppeling moeten verlengen. deze koppeling zit/ komt. in het zand onder een tegel in mn achtertuin. is dit een probleem? ik heb de koppeling al gechecked op evt. lekken, en deze blijft droog. maar kan een keeling gemaakt van messing??? tegen de buitengrond?
 
Had ook gekund met een soldeersok, die zijn ook veel gemakkelijker af te tapen.
Een stukjes afvoerbuis om de knelkoppeling schuiven en de uiteinden met een polymeerkit afdichten, dit heeft geen zin als de buis bloot in de grond ligt.
 
U zou er wat tape omheen kunnen doen, dan is de koppeling in elk geval iets beschermd en wat gemakkelijker weer los te krijgen.
 
Messing in de grond gaat ontzinken waardoor de koppeling bros word. zou slimmer zijn op een koperen soldeersok toe te passen.

of je moet hem helemaal van de grond af kunnen sluiten, dit lijkt me erg lastig.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.920
Berichten
1.040.551
Leden
111.949
Nieuwste lid
wouterTBS
Back
Bovenaan Onderaan