Trespa dakkapel aan het afbladeren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb aan het dakkapel trespa zitten en dat is geschilderd wat dus hier en daar los laat, afbladerd. Nu wil ik hem eigenlijk weer dezelfde kleur geven maar hoe ga ik te werk?

Ik bedoel dan met name het afgebladerde.

groeten Herrald
 
De behandeling hangt af van het merk en ouderdom van de platen. Oudere platen hebben veelal een melamine coating, nieuwere platen een coating op basis van urethaan acrylaat.

Je kan trespa met melamine coating overschilderen door eerst een goede grondering voor harde kunststoffen toe te passen. Zonder een goede grondlaag is de hechting op melamine minimaal. Urethaan-acrylaat gecoate platen kunnen met een daarbij passende verf direct worden overgeschilderd
 
Moet de oude verf niet verwijderd worden?
het begint trouwens te bladeren bij die dopjes op de schroeven.

groeten Herrald
 
Ik had even gegoogled op het produkt en ben zo er meer over te weten gekomen.
nogmaals bedankt voor uw reacties en advies.

super!
 
Afgebladderde verf in zijn geheel verwijderen als dit kan. Wijst namelijk blijkbaar op een slechte hechting. Dus met driehoekschraper alles eraf halen, en laatste gedeelte schuren.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan