Spoelwaterbesparingssysteem in bestaande wc

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn vraag is of het mogelijk is een bestaande duoblok wc met een spoelknop voor het hele reservoir zodanig te veranderen dat er een spoelonderbreker inkomt die voor de zonodige waterbesparing zorgt. Volgens de bouwmarkt moet de hele wc vervangen worden!
 
Er waren vroeger speciale setjes die je i.p.v. de spoelknop aanbracht. Dan kwam er een tweede knopje omhoog (in de grote spoelknop) waarmee de spoeling op ieder gewenst moment kon worden stopgezet .
 
Je kan het spoelgedeelte vervangen door een andere, die twee knoppen heeft. Is gewoon bij de bouwmarkt te koop.

grtz
Henk
 
Het ligd er aan hoe oud de duo blok
Anders plaats eens een foto zodat we ook kunnen zien

Bij een merk duopot kan je op deze site kijken
spoelsystemen


Heb je een knop die je om hoog moet trekken dan kan je met een klein hulp middeltje van rvs dat je aan het mechanisme hing.
trok je knop omhoog en je hield hem vast spoelt hij geheel leeg, liet je hem los sloot hij direct.
ik heb ook wel een stuk zeelood van 50gram gebruikt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan