Spleet tussen schutting en dakpanplaat overbruggen

In mijn tuin staat een houtopslag voorzien van dakpanplaat. Deze is tegen de schutting gebouwd, maar maakt geen contact ermee.
De (beton-hout) schutting is voorzien van een afdeklat, die net iets hoger is dan de dakpanplaat. Als het regent valt het water tussen de schutting en houtopslag (2cm spleet) en wordt het hout aan de achterzijde nat.

Hoe overbrug ik deze 2cm? Ik dacht aan loodvervanger maar ik neem dat ik deze niet gewoon erop kan leggen? Of misschien een stuk epdm lijmen?
 
1681387756890.png


Ik zou het zo maken, het materiaal onder de afdeklat stoppen, dan kan er niks meer tussen vallen.
Wat betreft materiaal zou een zelfklevende butylband ofzo pakken. Ik denk dat dat goedkoper is dan EPDM stroken of loodvervanger-slabbes. Die twee laatstgenoemden zijn overigens ook allebei opties. Ook die heb je in zelfklevende varianten. En anders vastzetten met een ril van de juiste kit.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.929
Berichten
1.040.659
Leden
111.956
Nieuwste lid
slechte-kluskabouter
Back
Bovenaan Onderaan