Siemens vaatwasser pakt geen water tips

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste, heb een probleem met mijn vaatwasser, volgens de klok werkt hij heel het programma af. Maar als je dan de vaatwasser opent heeft hij niks gedaan. Als je een emmer water er in doet wordt dit water wel gewoon afgepompt. De vaatwasser rommelt wel en het lijkt dus dat alles goed gaat. Zeef is ook schoongemaakt. Methode met soda lijkt ook niks uit te halen.
Iemand nog tips????
 
Heb je een melding op het display staan? Als de kraan dicht zit of de aqua stop in werking is getreden meld hij dit.
Je moet op het moment dat hij water in hoort te nemen de Aquastop horen en voelen brommen
 
Volgens mij als ik het warmste programma selecteer, staat display volgens mij 120 min, heb eigenlijk nog nooit codes kunnen ontdekken in het display maar alleen resterende tijd van het programma.
Na hoeveel tijd moet hij ong. water pakken dan kan ik eens voelen aan de aquastop.
 
Klinkt als een verstopte niveauregelaar............
Inmiddels staat het het forum vol met informatie.
 
Oké dan, waar zit deze en hoe kan ik die schoonmaken?
Heb bij zoeken gekeken naar 'niveauregelaar vaatwasser', 'niveauregelaar' en ' niveau regelaar' maar allemaal zonder hits. Dus als iemand me verder wil helpen of een link naar juiste topic zou dat super zijn!

Alvast bedankt
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan