Siemens SN65eur001/17 labyrint vult niet - ventiel

Hallo allemaal,

Onze Siemens vaatwasser krijgt niet genoeg water in labyrint.

Ik kreeg eerst het bekende kraantje te zien, waarna ik het labyrint heb verwijderd en daarna schoon gemaakt. Alle rotzooi is verdwenen, maar nu wordt het labyrint niet geheel gevuld (ongeveer 5 cm hoog) en ook niet meer warm.

NB: zwarte vlotter is veel schoner dan op foto

Hoe kan ik dat ventiel controleren, demonteren en schoonmaken? Kan alleen de witte magneet weghalen en het veertje. De pal blijft in het reservaat zitten.

119976_IMG_0228_1.jpg


119976_IMG_0227_1.jpg
 
Blijkbaar moet het labyrint niet vollopen bij deze Siemens. Het probleem zit echter dat er geen warm water is. Hij doorloopt wel het gehele proramma.

Hittepomp gemeten (de rode kabeltjes) en die is oké.
Warmtesensoren gemeten (de grijze kabeltjes) en ook oké.

Hittepomp kreeg echter geen stroom vanuit de printplaat. bedrading is oké.

Nu met printplaat bezig om door te solderen, maar dat geeft geen oplossing.

Zit er ergens nog een sensor die van invloed kan zijn op geen warm water?
 
Ik denk eraan om maar een nieuwe te kopen, ik blijf het jammer vinden van de tijd die er in is gaan zitten. Daarnaast het idee er dicht bij te zijn :-(
 
Deze SN65e001eur/17 heeft inderdaad een hittepomp met daarbij door mij gemeten 12 Ohm over rood 1-2 en 2-3 en 24 Ohm over 1-3.

119976_IMG_1645_1.jpg


Ik heb gemeten dat er geen spanning komt op deze pomp vanuit de printplaat.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan