Schuin dak schuifdeuren afwerken

IMG_1059.jpeg


Hallo,

Ik wil een degelijke opslag bouwen met schuifdeuren op onze loft. Omdat de balk te ver zit zal deze rechtstreeks op het schuine dak moeten worden bevestigd met een kapclip.

Hoe krijg ik de ruimte boven de deur, waar de rails zit, het mooiste weggewerkt? Ik zie online een koof zoals op de foto maar denk niet dat dit mooi gaat worden met het idee van de donkere latjes.

Heeft iemand een goede tip om dit mooi weg te werken?

IMG_1064.jpeg
 
Je vraag is me niet helemaal duidelijk met de donkere latjes. Die scharnierende clips werken prima, ik heb ze wel eens gebruikt. Maar ik zou om te beginnen een stevige lat op de dakpanelen bevestigen en daar de clips in schroeven. Zo vlak je alles wat niet recht is uit en heb je een stevige basis om zowel de deurtjes op te hangen als je afwerking aan vast te maken (ik deed dat zelf aan een gording maar die is hier niet op de juiste hoogte).
 
Laatst bewerkt:
Dankjewel voor je reactie! De koof die het latje aan de wand + het ophangsysteem moet verbergen zie ik alleen beschikbaar in het wit zoals je op de tweede foto ziet. Ik denk dst dit niet mooi staat met de donkere uitstraling van de deuren. Ik kan online alleen geen koof vinden die hierbij aansluit dus ik vroeg me af of er een goede manier was om het open gedeelte weg te werken. Misschien door er een sier lat voor te maken bijvoorbeeld, maar hoe bevestig ik deze dan? Hopelijk dat ik het nu duidelijker uitleg.
 
Je zou inderdaad wit kunnen gebruiken, zoals de rest van het schuindak. Verder weet ik niet precies wat voor deuren het zijn, het lijkt op die lattenwanden die ze tegenwoordig vaak gebruiken? Bij de lattenwanden gebruiken ze daar dan wel eens een horizontaal deel.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan