Schroeven slotplaat aluminium deur

De schroeven van de slotplaat van onze aluminium deur zitten volledig los. Het schroefgat is te groot geworden. Heb geprobeerd met een dikkere schroef maar na enkele dagen zitten deze ook al los. Het probleem is dat er een holle ruimte is achter de lat waar de schroeven in gaan. Iemand een oplossing?
 
Plaats even een foto waar het slot en de slotplaat op staan en vermeld ook hoe diep het is achter het gat in de deur.
 
Ik plaats morgen een foto. Probleem is dat er naast het schroefgat nog 2 andere schroefgaten geboord zijn (misboord door de plaatser. Deze schroefgaten zitten vlak naast het goede schroefgat. Als ik een volle ruimte plug gebruik moet ik het gat groter boren maar met die 2 andere schroefgaten in de buurt vrees ik dat het gat dan te groot zal zijn (en niet veel plaats). Ik heb gezien dat Bison kneedbaar staal verkoopt. Zou dit een oplossing zijn? Kan je daar na uitharding opnieuw in schroeven?
 
Plaats maar eerste een paar foto's, nu is ieder antwoord een gok.
 
126370_20191211_174232_1.jpg
 
Dus de "lat" is het alu. kozijn.
Verkeerd begrepen.

Kunt u niet met lange schroeven 50/60 mm in de muur erachter komen d.m.v. een plug.

Of blind-klinkmoeren in het kozijn plaatsen
 
Even een gedachtenspinsel. Misschien is dit een optie. Eerst de holle ruimte vullen met pur-schuim (vooral naar beneden toe). Dan achter de gaten de pur zoveel mogelijk weg halen. Die ruimte opvullen met een twee componentenspul (dikke epoxy / plamuur / lijm) en daar na uitharding de schroeven in vastzetten.
 
Multiplex latjes, voorzien van inslagmoeren, achter het profiel monteren. Je kunt dan in de insloegmoeren schroeven met een metrische schroef i.p.v. parker in het aluminium. Dat zit muurvast.
 
@ De Bob
90501_slot_2.jpg

Latje met de inslagmoeren vastzetten met ms-polymeerkit (of 2 component epoxy) en de schroeven (b.v. M5) die je later weer in de sluitplaat zet. Uit laten harden en vervolgens de sluitplaat monteren. De sluitplaat kan dienen voor de plaats van de inslagmoeren.
 
Dat kan ook met een aluminium strip(s) en daar draad in tappen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan