Schroeven in styrofoam

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik moet twee nieuwe cv leidingen door de kruipruimte trekken, iedere leiding zo'n 6 meter lang. Hoe hang ik deze leidingen op? Onder de vloer zit het vol met van die syrofoam broodjes? Zijn er schroeven die ik in het styrofoam kan draaien met bv grove spoed? Of is er een andere manier?
 
Ik heb ook een broodjesvloer. De flexibele CV leidingen hebben wij opgehangen aan aluminium haken die op de dwarsbalken zijn gezet. Bijna iedere meter een haak, veel gewicht komt er toch niet aan. Boren in die dwarsbalken is echt een crime.

De elektra leidingen die ik ook heb aangelegd door de kruipruimte, heb ik opgehangen zoals Fiesiekus zegt: tussen de dwarsbalken in het zachtere beton. Dan messing draadpluggen er in, waar je vervolgens een RVS M6 draad in kunt draaien. Beide zijn verkrijgbaar bij de reguliere bouwmarkten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan