Scheur in kuip wasmachine Zanker LF2252

Status
Niet open voor verdere reacties.
Na slechts 7 jaar trouwe dienst (veelal eenpersoons huishouden) is mijn zanker nog zo goed als nieuw.

Echter sinds een paar weken steeds bij het wassen een kleine lekkage.
Er blijkt een scheur in de RVS kuip te zitten, links onder bij een schroef waarmee het plaatje voor de transportbeveiliging vast zit en tevens de kuip aan het lagerkruis (in elk geval die aan de buitenkant) geschroefd zit.

Helaas is er volgens leverancier geen nieuwe kuip meer te krijgen.

Wat kan ik nog doen? Is lassen mogelijk?


Model LF 2252
type P6327608
prod no 914849535 00
ser. no 910 00074

Vraag betreffende tweedehands materiaal is verwijderd, er wordt op Klusidee niets verhandeld. Moderator
 
Ik heb een jaar of twee geleden een rvs velg van een fiets met zilver gelast, het houdt nog steeds, u zou het kunnen proberen met de trommel.
Met een klein gasflesje zoals de loodgieter gebruikt moet u voldoende hitte kunnen krijgen om te lassen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan