Rolluik fietsenstalling beweegt niet meer

Hallo,

Bij het sluiten van de fietsenstalling is het rolluik tegen een fiets aangekomen waardoor het niet geheel meer kon sluiten. Nu hoor ik de motor wel, maar het rolluik beweegt niet meer. Mijn eerste idee is om onderzoek te plegen en de kap eraf te nemen, maar ik weet niet hoe. Heeft iemand een idee hoe dit moet?

Alvast bedankt, Jeroen

IMG_0882.JPG IMG_0881.JPG tempImageGwQ6bF.png
 
Je zult die popnagels moeten doorboren. Dun boortje. Daarna kun je de kap eraf krijgen. Alleen de voorste klep. Je schroeft de kap weer vast met rvs parkers.
 
Ik heb hem uit elkaar gekregen. De oorzaak is dat de bevestigingslipjes kapot zijn. Deze lipjes zijn de bevestiging tussen het daadwerkelijke rolluik en de draaibuis die aan de motor vastzit.
De vraag: zijn deze makkelijk nieuw te krijgen en te vervangen?
Alvast bedankt, Jeroen
 
Wat is er precies kapot? Soms is alleen het bovenste topje afgebroken. Dan kun je een nieuw gaatje boren in de veer en hem weer vastzetten met een schroefje of blindklinknagel.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan