Restanten afplakband op de kunststof kozijnen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb hetzelfde probleem, het afdekplakband heeft te lang op de kunststof kozijnen gezeten en ik heb nu vreselijk lelijke plekken. Hoe krijg je dit schoon zodat het weer egaal is? Alvast bedankt voor de tips.
 
Ik weet niet of het hiervoor zou werken maar soms zitten er van die vreselijke stickers op een cd hoesje waarvan de plak achterblijft als je deze verwijderd.

ik gebruik dan meestal van dezelfde sticker die ik er net heb afgehaald het gedeelte waar de plak nog aan de sticker zit om die opnieuw op de plak op het hoesje te plakken en dan weer snel eraf trekken... het is een rotwerkje en je moet het soms tot sint juttemis herhalen maar uiteindelijk krijg ik meestal alles eraf zonder enige beschadiging.

Als er echt geen plaksel op de sticker mee eraf is gekomen dan gebruik ik breed (ca. 4-5 cm) doorzichtig plakband en doe ik het daarmee, maar vaak hecht dezelfde plak het beste.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan