Repareren dekvloer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo k zit met het volgende probleem, bij het verwijderen van een gelijmde houten vloer is de dekvloer erg beschadigd.Nu heb ik deze proberen te egaliseren met een mengsel van cement en water.Is dit wel geschikt, ben nu van plan om het verder te doen met egaline, kan dit?
B.v.d.
 
Er zitten nog wel wat lijmresten op maar die zitten zo vast dat ik die er niet af kan krijgen, de "pap" van cement en water zit er al op , maar het is nog niet echt helemaal egaal vandaar dat ik het nog een keer wil doen met egaline.Er wordt volgende week een vloerverwarming in gefreest en dan worden er tegels gelegd.
 
Wacht dan even tot de vloerverwarming erin zit, anders moet je alles twee keer doen.

Overigens vallen niet al te grote oneffenheden wel op te vangen met het lijmen van de vloertegels.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan