Cvolieboy Specialist Verwarming 7 nov 2007 #21 Wat doe je dan verkeerd Utreg, ik krijg zowieso al direct 3 hits bij googleop de naam staartstuksleutel.
Wat doe je dan verkeerd Utreg, ik krijg zowieso al direct 3 hits bij googleop de naam staartstuksleutel.
-stuffie- 8 nov 2007 #26 Hmm, ik dacht dat het allemaal inbussleutels waren, maar er zitten 2 gleuven in zie ik nou. En dat past natuurlijk op deze pummel: Ik heb een beiteltje gebruikt. Ga hem zo vullen, ben benieuwd.
Hmm, ik dacht dat het allemaal inbussleutels waren, maar er zitten 2 gleuven in zie ik nou. En dat past natuurlijk op deze pummel: Ik heb een beiteltje gebruikt. Ga hem zo vullen, ben benieuwd.
Utreg Vaste Beantwoorder 8 nov 2007 #27 Klopt daar had je dus een pummelsleutel voor nodig. In nood gebruikte ik weleens de achterkant van een grote waterpomptang. Of wat u gebruik kan ook
Klopt daar had je dus een pummelsleutel voor nodig. In nood gebruikte ik weleens de achterkant van een grote waterpomptang. Of wat u gebruik kan ook